Smysluplně trávit čas i v novém roce

Tak jako každý rok, i letos si dáváme s příchodem nového roku různá předsevzetí. Většina novoročních závazků se pravděpodobně týká zdravého životního stylu, avšak neméně důležité může být i smysluplné trávení volného času. Místo sezení u televize si mohou děti i dospělí vybrat jeden z kroužků SVČ Lužánky.

 Měsíce leden a únor jsou v Lužánkách každoročně spojeny se zápisem do kroužků na druhé pololetí. Na jedenácti lužáneckých pracovištích v Brně čeká na děti i dospělé téměř šest set kroužků nejrůznějšího zaměření, z kterých si vybere opravdu každý.

Středisko volného času Lužánky nabízí mnoho aktivit pro širokou veřejnost a snaží se mít otevřené dveře pro všechny věkové kategorie. Kroužek mi v podstatě vybrala moje dcera. Zpočátku jsem si nebyla jistá, zda je to pro mě, protože nejsem žádná zdatná výtvarnice, ale chtěla jsem to zkusit. Postupně jsem však zjistila, že hedvábí je překrásný materiál. Tak jsem začala a už mě to nepustilo,“ popisuje svoji vášeň pro hedvábí Dana Hanuláková, která Lužánky navštěvuje již přes deset let.

Více informací o kroužcích pro děti i dospělé najdete na www.luzanky.cz.


Text: Anna Petrželková

Fotografie:  Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky