Kurzy v Lužánkách. Zkuste africké bubny, webináře, olejomalbu nebo pedig

Na pár hodin, den či dva. V Lužánkách nejsou jen pravidelné kroužky pro děti, můžete vyrazit na jednorázové kurzy pro dospělé. Vyberou si kreativní duše, tanečníci, učitelé, kdokoliv, kdo chce zkusit něco nového.

Odreagovat se při tvoření

Kurz olejomalby
Kurz je určen pro každého, kdo rád maluje a chce se dále rozvíjet či pouze poodhalit tajemství v této oblasti.
Více info a přihlášení.
 
 
 
Pedig – kreativní kurz pletení
Sobotní dílna je opět zaměřena na pletení z pedigu. Vyzkoušet si můžete dvou párovou zavírku či taženou ošatku.
Více info a přihlášení.
 
 
Keramika dospělí 
Dekorační techniky v keramické tvorbě jsou její důležitou a nedílnou součástí. Vzhledem k obrovské rozmanitosti těchto technik jsme se rozhodli nabídnout sérii vzdělávacích kurzů, ve kterých se účastníci seznámí se základními, ale i méně tradičními postupy. 
Více info a přihlášení.
 
 

Protáhnout se a zažít něco nového

Africké bubny
Začátečníci a mírně pokročilí. Díky hře na bubny se naladíte do příjemné atmosféry, soustředíte se na společný rytmus a vyčistíte si hlavu od každodenních problémů a tělo od zbytečného stresu.
Více info a přihlášení.
 
Spontánní tanec

Taneční kurz pro dospělé, kteří si chtějí zatancovat a nemají kde nebo nemají kdy. Nemusíte si připadat jako tanečník, přijďte, ať máte taneční zkušenost či ne. Spontánní tanec je takovou tělesnou meditací. Ve spontánním pohybu těla se přirozeně osvobozuje naše mysl i srdce.
Více info a přihlášení.

Taiczy cjuaň (taichi) 

Jde o sestavu 24 forem stylu Tan, Školy dřímajícího tygra, kterou do České republiky přivezl mistr Boris Tichanovský. Cvičení pomáhá zklidnit mysl, soustředit se jen na své tělo a meditaci v pohybu. Uvolňuje stres, čistí hlavu, posiluje i protahuje svaly, harmonizuje energie v těle, posiluje stabilitu a centrum těla. Tai chi je cesta k dokonalosti skrze bojové umění. Pohyb se vykonává velmi pomalu, přesně a s lehkostí. Principy cvičení můžeme aplikovat i do svého běžného života, do našich postojů a do přístupu k sobě sama i ke druhým.
Více info a přihlášení.

 

Kurzy pro budoucí i čerstvé rodiče 

Cvičení s kojenci 

Kurz cvičení, masáží, relaxací a výživy kojenců pro maminky s dětmi od 6 týdnů do 6 měsíců.
Více info a přihlášení.

Víkendový kurz Čekáme miminko
Čeká na vás praktický nácvik péče o miminko a kojení, průvodce porodem a šestinedělím, aromaterapie a jóga pro těhotné. Akce je vhodná pro oba rodiče nebo budoucí maminku a netěhotný doprovod.

Více info a přihlášení.

 

Pestrý výběr webinářů pro učitele

Webináře pro učitele

Edukace a stimulace jako podpora školní připravenosti, Diagnostika a rozvoj schopností dítěte předškolního věku (on-line), Rozvoj zrakového a prostorového vnímání, základních matematických představ (Matematická pregramotnost), Rozvoj řeči, fonologického uvědomování (Čtenářská pregramotnost), Školní zralost a zápis do školy.
Více info a přihlášení.

Zdravokurz
Více info a přihlášení.

Drobničky – hry na stmelení skupiny
Více info a přihlášení.


Autorka: Kristýna Kolibová
Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

 
 

Podobné příspěvky