I v zimě myslíme na léto

Přestože se může zdát, že letní radovánky jsou ještě na míle daleko, Středisko volného času Lužánky zimním spánkem neusíná, právě naopak. Lužánečtí klienti se mohou přihlašovat na letní příměstské i pobytové tábory již od 9. ledna 2017.

Na webových stránkách Lužánek lze od 9. ledna nalézt téměř kompletní nabídku táborů na léto 2017 s možností elektronického přihlašování. V nabídce je uvedeno přes dvě stovky pobytových i příměstských táborů pro děti, mládež i dospělé s dětmi. Na malé umělce čeká hudební, výtvarný či divadelní tábor. Nadšení chovatelé budou pečovat o lužánecká zvířátka a zahradníci zjistí, jak se dá vypěstovat papája. Holky si mohou vyzkoušet různé rukodělné a řemeslné techniky v Rukodělném ateliéru a kluci třeba Lanové centrum na Lesné.

Každý rok je o letní nabídku SVČ Lužánky velký zájem a některé tábory se v prvních dnech plní rychlostí blesku. Proto je důležité, aby rodiče na nic nečekali a své dítě přihlásili na tábor co nejdříve, dokud si ještě mohou bez omezení vybírat. „Každoročním hitem jsou příměstské tábory Cirkusu LeGrando, kde si děti celý týden zkouší v cirkusovém šapitó kejkle a artistické dovednosti. Na konci týdne mohou rodiče a přátelé zhlédnout pravé cirkusové představení, ve kterém mladí artisté vystoupí,“ komentuje jeden z nejoblíbenějších příměstských táborů Milena Bogdálková.

Více informací o letní nabídce SVČ Lužánky najdete na www.luzanky.cz.


Text: Anna Petrželková

Fotografie: Archiv SvČ Lužánky

Podobné příspěvky