Pomozte hovniválovi opět zachránit Bílovický ostrov

U břehů Bílovického ostrova se v listopadu vylodila banda zlých odpadkopiratů s cílem ostrov zaneřádit a ovládnout. Několika statečným týmům v čele s Bílovickým hovniválem se sice podařilo zákeřné odpadkopiráty porazit a na nějakou dobu je vyřadit ze hry, ale z tajných odposlechů je už teď jasné, že jsou zase v nebezpečí. Pomůžete Bílovickému hovniválovi opět zachránit Bílovice?

Týmová outdoorová příměstská hra plná zábavných úkolů a šifer s motivem ochrany přírody a ekologie startuje letos již podruhé. Monsieu Chardonné, Cocacolňík, Igelitoun v sáčku i Lahvoun Kozlibradka chystají odvetný útok, takže jde opět do tuhého a týmy v čele s hovniválem musí znovu zasáhnout. „Sestavte 2-5 členný tým, přihlaste se kdykoliv v průběhu hry a pojďte s námi opět do boje proti odpadkopirátům, láká na druhý ročník Bílovického hovnivála jedna z organizátorek, Markéta Šafaříková.

Tažení hovnivála a jeho pomocníků potrvá od 22. dubna do 31. května. Akci pořádá za podpory obce lužánecké pracoviště Liška v Bílovicích nad Svitavou. Více informací a možnost přihlásit svůj tým najdete na adrese http://bilovickyhovnival.wz.cz.


Text: Markéta Šafaříková a Anna Petrželková

Fotografie: Archiv Bílovického hovnivála

Podobné příspěvky