Po dvouleté pauze se Cirkus LeGrando vrací na vlny Baťova kanálu

Dřevěná bárka, ale rybáři to nejsou. Modro-bílá pruhovaná trička, ale ani námořníci to nejsou. Jsou to brněnští komedianti z Cirkusu LeGrando, kteří letos počtvrté rozvíří stojaté vody Baťova kanálu.


Vystoupení Cirkusu LeGrando na řece Moravě u staroměstského jezu.

Artisté kohoutovického Cirkusu LeGrando ze SVČ Lužánky se přes den budou pohupovat na hladině historické vodní cesty a po večerech v přístavech předvedou třaskavý mix komedianství a akrobatických triků. „Představení „Kabaret u Biče“, které letos přivezeme, doprovázejí sami artisté hrou na hudební nástroje,“ láká za organizátorský tým Milan Rožtek.

Veselé bárky „Hollandia“ a „Ad Fontes“ plné artistů a komediantů předvedou svou akrobaticko-divadelní performanci nazvanou „Kabaret u Biče“ celkem na čtyřech zastaveních od 9. do 12. července. V přístavech Baťova kanálu zahrají za dobrovolné

Vystoupení Cirkusu LeGrando na řece Moravě u staroměstského jezu.

vstupné vždy od půl deváté večer. „Přes den pomalá plavba, mosty, plavební komory a večer cirkusové kousky u naší divadelní lodi pro diváky sedící na břehu. Prostě romantika jak má být,“ doplňuje závěrem další z organizátorů Konrad Heczko.

Mrkněte na videa z minulých ročníků2016 a 2017.

Lokace:
Úterý 9. července – přístav Petrov
Středa 10. července – přístav Veselí nad Moravou
Čtvrtek 11. července – přístav Babice
Pátek 12. července – Staré Město – Zašívárna U Osla

Projekt vznikl díky:
Lužánky – středisko volného času Brno, pracoviště Legato
Cirkus LeGrando
Baťův kanál o.p.s
Hamboot s.r.o. – půjčovna lodí
Pulco a.s.


Autor: Konrad Heczko

Fotografie: Archiv Cirkusu LeGrando

Podobné příspěvky