Nové lekce jógy v centru Brna

Čtyři lektorky a čtyři různé přístupy, se společným sídlem a cílem. Nabídnout jógové cvičení ráno i večer, začátečníkům i pokročilým, a to dospělým i seniorům. Kde se potkáte s novou posilou? V lužáneckém pracovišti v centru Brna na Solniční 12. Přihlásit se můžete i v říjnu na luzanky.cz.


Jste-li ranní ptáčata, můžete nastartovat den s jógou pod vedením Venduly Ševčík. Na pondělní lekci od 9 hodin se budete protahovat a posilovat zatěžované partie, ať už jsou to zádové svaly, ramena, nebo břicho. Nenáročná forma hathajógy povzbudí a dodá pozitivní energii do nového dne i týdne!

Udělejte si čas na jógu, udělejte si čas na sebe!

Anebo raději cvičíte až po škole či po práci? V pondělí od 18.30 s vámi budou hledat rovnováhu všedního dne Daniela Hanousková Boučková a Gabriela Sauerová. V úterý od 18.30 se zase můžete těšit na Veroniku Karáskovou.

Obě večerní lekce jsou zaměřené na uvolnění po pracovním stereotypu. Naučíte se spoustu dechových cvičení a být laskaví ke svému tělu, tedy cvičit tak, aby vám to přinášelo blahodárné účinky. Protáhnete, posílíte a zrelaxujete tělo i mysl. A to nejdůležitější, bude to váš čas, kdy budete moct prožívat přítomný okamžik teď a tady.

Jóga v Lužánkách. To jsou tři desítky lekcí na několika místech v Brně. Vyberte si podle místa, času, věku nebo náročnosti.


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky