Lužánky nás (prostě) baví – akce již proběhla

Přijďte do lužáneckého parku a vyzkoušejte si pod širým nebem aktivity, které Středisko volného času Lužánky nabízí veřejnosti v průběhu celého školního roku. Páteční odpoledne 17. června bude ve znamení vyrábění, poznávání, rodinné atmosféry a pohody.

V pátek 17. června se uskuteční akce s názvem Lužánky nás (prostě) baví, na které Středisko volného času Lužánky nabídne možnost vyzkoušet si aktivity, které celoročně připravuje pro své klienty. „Přijďte, vyrobte si, vyzkoušejte, poznejte a zažijte atmosféru pohody, rodinné sounáležitosti a přírody krásného parku. Akce je určená pro každého, koho zajímá, co a jak dělat nejen s dětmi ve volném čase. Kromě aktivit v parku nabídneme i možnost komentované prohlídky celého pracoviště a všech kluboven, včetně technického zázemí,“ zve na akci organizátorka Kateřina Děkaníková.

Lužánky nás (prostě) baví jsou určené pro širokou veřejnost a na své si přijdou jak malé děti, tak i starší účastníci. Vstup na akci je zdarma, bude zajištěno také drobné občerstvení. V případě špatného počasí se akce nekoná.

Text:  Anna Petrželková, Kateřina Děkaníková

Fotografie: Oficiální plakát akce

Kontakt: Kateřina Děkaníková, katka@luzanky.cz, tel. 549 524 105, 602 883 121

Podobné příspěvky