/

Lužánky nabízí aktivity online a zabaví i na interaktivních trasách

Pro kreativce tvořivé balíčky s návody a třeba keramickou hlínou, pro sportovce video lekce s cvičením a akrobatickými kousky a pro rodiny s dětmi interaktivní trasy. Dokud nebude možné potkávat se a pořádat zájmové kroužky prezenční formou, Středisko volného času Lužánky nabídne online i offline volnočasové aktivity široké veřejnosti. Lektoři a lektorky napříč všemi pracovišti spolupracují také na přípravě desítek interaktivních tras.


Trávení volného času je v této době stále omezené. Chtěli byste tvořit, ale nemáte potřebný materiál? Rádi byste se věnovali zdravému pohybu, ale chybí vám motivace? Láká vás nějaká aktivita, na kterou máte konečně víc času a nevíte, jak začít? Lužánky jsou tu pro vás online i offline!

Tvořivé balíčky, virtuální tělocvična, relax a seberozvoj podle vašeho gusta

Vedle klasických pravidelných kroužků, které se už v prvním pololetí přesunuly do online prostředí, vznikla pestrá nabídka napříč lužáneckými pracovišti. Vyberte si z tvořivých balíčků, kde najdete keramiku, šití nebo tvoření speciálně na Valentýna. Pořádně se protáhnete na jógové lekce, které budou streamovaná. Další pohybové aktivity pro nejmenší, pro celou rodinu nebo akrobatické kousky s Cirkusem LeGrando můžete díky video lekcím zkusit u vás doma.

 

Je toho už ve škole moc a potřebují vaše děti pomoct třeba s matematikou? Mrkněte na doučko online. Chtěli byste děti rozvíjet ve čtení? Sebe v recitačních a hereckých dovednostech? Anebo hledáte inspiraci v kuchyni? Chystají se pro vás i kulinářské recepty.

 

 

Chybí vám nějaká aktivita ve výběru? Dejte nám vědět

A to není všechno! Každý týden budou přibývat další online tipy, jak trávit volný čas. Zajímá vás něco, co jste ve výběru online aktivit nenašli? Napište nám na dotazy@luzanky.cz a my se pokusíme doplnit.

 

 

S Lužánkami také za hranice domova! Na interaktivní procházky

V Brně i okolí jsou připravené interaktivní procházky s úkoly, tematické stezky třeba s naukou o první pomoci, s jógou, poznáváním brněnské kultury  a také geocaching. Kam vyrazit s rodinou za zábavou na čerstvý vzduch najdete na našem webu a v mobilní aplikaci lapka.luzanky.cz.

Každá událost v sobě nese novou příležitost, pojďme toho využít. S Lužánkami nemá nuda v Brně šanci!


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: archiv SVČ Lužánky a Pixabay.com

Podobné příspěvky