/

Léto, skvělá káva, domácí limonády a L Caffe

Uprostřed nejstaršího městského parku v Česku v Parku Lužánky se nachází kavárna L Caffe. Při procházce parkem přímo vybízí k pauze na kávu, limonádu či něco dobrého k zakousnutí. Posedět můžete v novorenesačním prostoru kavárny, kterou najdete přímo v lužáneckém pracovišti Lidická, nebo venku na letní zahrádce. Kdo dává přednost spíš soukromí a klidu, může si v kavárně zapůjčit deku, naplnit koš dobrotami a vyrazit na piknik! Kavárna je otevřena každý všední den od 10 do 18 hodin, nepravidelně o víkendu. Více na facebookovém profilu kavárny.


Posezení venku a piknik

Léto přímo vybízí k pobytu na sluníčku a čerstvém vzduchu. Tak proč si to nedopřát? Svou objednávku si můžete vychutnat na venkovním posezení nebo formou pikniku. Piknikové deky a koše jsou k zapůjčení v kavárně oproti vratné záloze. Košík si můžete naplnit podle své chuti nebo můžete vyzkoušet jedno z našich speciálních menu.

 
Domácí limonády

Připravujeme limonády z našich sirupů a čerstvého ovoce. Mangová limonáda je TOP!

 

 

Dezerty

Dezerty si vyrábíme sami, z kvalitních surovin a s ohledem na roční období. Pochutnat si u nás můžete na klasické bábovce, bublanině s třešněmi, ale také na portugalském dezertu pasteis de nata, famózní tartaletce či hříšném tiramisu. Na milovníky ledového mlsání tu čekají nanuky.

 
Piknikové menu

Na výběr je ze čtyř speciálně sestavených menu za zvýhodněnou cenu. Konkrétní nabídku naleznete v kavárně a na facebookovém profilu.

 

Letní kávová nabídka

Všechny kávy ze stálé nabídky lze připravit na ledu. Máte chuť experimentovat? Pro tyto případy tu je espresso tonic/mango, frappe a cold brew.

Létu 2023 vévodí smoothie ala namíchej si sám! Tip L Caffe: naše fermentáda :-)

 

Chcete mít přehled o tom, co se v kavárně zrovna děje? Sledujte L Caffe na Facebooku.

Vaše dotazy ráda zodpoví vedoucí kavárny Lada Křivánková: lada@luzanky.cz, tel. 734 756 056.


Autorka: Kateřina Kordasová

Foto: Archiv L Caffe

Podobné příspěvky