V Lužánkách můžete hodit školu i práci za hlavu

Malí školáci si sice stále užívají letní prázdniny a o jejich konci zatím nechtějí ani slyšet, ale pomalu už by měli přemýšlet také nad tím, jak budou trávit v novém školním roce volný čas. Do jednoho z více jak 600 kroužků Střediska volného času Lužánky se mohou přihlašovat od 1. června 2017. Kroužky v Lužánkách však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu zde mohou také dospělí a senioři.

Lužánky nabízí v následujícím školním roce přes 600 kroužků nejrůznějšího zaměření pro děti všech věkových kategorií, mládež i dospělé – od kroužků s technickým zaměřením, přes sportovní, přírodovědné, dramatické, až po výtvarné, hudební nebo rukodělné. „Zájmové útvary nejsou určeny jen pro děti a mládež, ale i pro dospělé a seniory. Z naší široké nabídky je to například jóga, orientální tanec, cvičení seniorů, různé rukodělné a výtvarné dílny, divadelní soubor Brnkadla, taneční soubor Cyranovy boty a další. Kroužky označené 18 + jsou prostě pro každého, bez ohledu na věk,“ komentuje nabídku Milena Bogdálková ze Střediska volného času Lužánky.

Některé ze zájmových útvarů mají mnohaletou tradici, jiné naopak patří mezi žhavé novinky. Z trendy novinek si zájemci mohou vybrat například kroužek focení mobilem, na mládež opět čeká atraktivní kroužek youtuberingu. Z mezigeneračních kroužků mohou rodiny v novém školním roce navštěvovat například kroužek včelaření nebo cirkusový kroužek pro malé cirkusáky a jejich rodiče.

Na webových stránkách Lužánek lze již od konce května nalézt kompletní nabídku kroužků na školní rok 2017/2018, elektronické přihlášení je možné od 1. června. Středisko volného času Lužánky se může pochlubit deseti pracovišti v Brně a okolí, zájemci si tak mohou kroužek vybrat nejen podle zaměření, ale také podle vzdálenosti od svého bydliště.

Podívejte se na naši nabídku na www.luzanky.cz, určitě si vyberete!


Text: Anna Petrželková

Fotografie: Kateřina Rusňáková

Podobné příspěvky