Jaký je váš vysněný kroužek?

Jaký je váš vysněný kroužek? Na to jsme se v červnu zeptali našich malých  i velkých klientů. Ti, kdo si nevybrali z široké nabídky našich kroužků nám svůj vysněný kroužek popsali a jako cenu útěchy od nás obdrželi malou pozornost. My jsme si všechny vysněné kroužky zapsali a budeme se je snažit v budoucnu splnit. Nyní si můžete přečíst nejzajímavější nápady našich malých i velkých klientů.

Vloni jsem četla (už nevím kde) o kroužku věnovaném výhradně hraní Minecraftu.Bylo to někde v Praze. Jak jistě víte, Minecraft je v některých školách využíván jako běžná část výuky ve vyšších ročnících. Takový kroužek by u vás určitě měl velký úspěch.

Můj „vysněný“ je mineralogický kroužek, nejlépe s neomezenou horní věkovou hranicí účastníků kroužku, takže například 8+, neboť jsem již dospělá. Kroužky s mineralogickou tématikou včetně víkendových výprav na mineralogické lokality dosud v Brně nabízel jen DDM Helceletova, ale ty byly určeny jen dětem. 

Hledáme pro syna kroužek chemických pokusů a vynalézání, ideálně korunovaný vytvořením vlastního robota, který bude po vzoru robotů od Myšpulína ze Čtyřlístku umět všechno na povel. Ale kdyby to prý nešlo s robotem, tak aspoň pokusy s hořením a výrobou raket, které budou létat nad Lužánky a doletí klidně až k nám domů, nemusí nutně nést pasažéry, ti dojedou tramvají. Marně pátráme ve vaší nabídce…

Líbil by se mi Kroužek mladých kroužkařů. Děti by si v rámci tohoto kroužku vyzkoušeli každý týden jiný kroužek a vždycky by to bylo překvapení, jaký zrovna bude. Jednou by byli mladí včelaři, druhý týden by zkusili třeba balet, pak by stříleli z luku a tak podobně.


Text: Anna Petrželková

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky