Království kroužků je plné novinek

Princeznám už nestačí jen umět nosit korunku a princům zase zacházet s mečem jako udatní rytíři. Chtějí zkoušet nové věci. A tak jdou s dobou i Lužánky! Mrkněte na zbrusu nové kurzy pro děti i dospělé na deseti místech v
Brně a okolí. Více na luzanky.cz.


Hledáte pro děti kroužek, kde se po škole vydovádí se svými vrstevníky? Ideální jsou hrátky všeho druhu, například netradiční severské hry, akční deskovky, odpolední tvořivé dílny, Všehochuť anebo pro středoškoláky Klub instruktorů, přes který se mohou stát třeba budoucími kolegy v Lužánkách.

O zábavu se postará také nespočet dramatických kroužků, které zároveň procvičí komunikaci a improvizaci. Na rozvoj čteného a mluveného projevu se zaměřují kurzy Záložka – čtení (s) hrou, Tajemná knidra nebo Dramka. Pro nadějné hudební talenty jsou zase připravené hodiny hraní na housle, klavír, kytaru, flétnu a také kroužky se základy rytmiky, tance a zpěvu, které mohou navštěvovat i nejmenší děti v doprovodu rodičů.

Díky kroužku Záchranáři budou mít první pomoc v malíku. Programování, animace, projekty na 3D tiskárně a vlastní start-up? Žádný problém, na to jsou v Lužánkách kurzy pro malé kutily, filmaře a ajťáky. Práce se dřevem, keramickou hlínou, barvami nebo jehlou a nití potěší tvořivé děti, které se budou radovat z hromady vlastnoručních výrobků. Kdo se potřebuje po škole nebo práci protáhnout, ocení jógu, tanec (třeba Hopa cupa), kondiční běh, bojové umění, sebeobranu, zdravotní cvičení, ale také základy akrobacie, jednokolky, žonglování nebo výlety s Lišáky.

 

Zajímá vás ještě něco speciálního? V Lužánkách se můžete stát přírodovědcem, astronomem, včelařem, komediantem, řemeslníkem, pěstitelem, chovatelem nebo cukrářem. A máte-li dítko v 9. třídě na základní škole, v nabídce najdete i přípravu na přijímací zkoušky. Vyberte si svůj kroužek na luzanky.cz a královsky se bavte! 

 


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky