Lužánky jezdí po Brně v galerijní šalině

Rozjeďte to v novém školním roce s Lužánkami nejen v kroužku, ale také v tramvaji! Takzvanou galerijní tramvaj opět zdobí výstava fotografií, které prezentují aktivity Střediska volného času Lužánky. Víte, že v Bílovicích nad Svitavou je nový zážitkový Minigolf Liška? Že Lužánky provozují další miniškolku „bez slziček“? A věděli jste, že po Brně i okolí jezdí kouzelné polytechnické auto, které ve svém nitru ukrývá spoustu pomůcek, jako jsou pilky, svěráky, vrtačky, 3D pera nebo termolis? Vše se dozvíte v lužánecké šalině. Stačí se svézt kdykoli v průběhu září!


Jak poznáte lužáneckou šalinu? Snadno!

Po bocích má lužánecké bannery, její číslo je 1044 a pofrčí na běžných linkách, nejčastěji 6, 8 nebo 10. Aktuální polohu můžete sledovat také pomocí online aplikace: mapa.idsjmk.cz.

Jakými fotografiemi se budete kochat?

Fotografie představují lužánecké aktivity a zajímavá místa, kde si můžete užít volný čas s celou rodinou. Mezi vystavenými kousky najdete i pár vítězných z interní fotografické soutěže mezi zaměstnanci a externisty. Schválně, jestli poznáte, které to jsou?

Inspirace, kde si užijete po škole i po práci legraci

Začátek školního roku je v Lužánkách ve znamení přihlašování na kroužky pro děti, dospělé a seniory na deseti místech v Brně okolí. Pestrou nabídku najdete na webu i v aktuálních novinkách. Výstava vám může pomoct při výběru. Příjemné počtení a šťastnou cestu!

SVČ Lužánky baví děti, dospělé i seniory už 73 let!

Středisko volného času Lužánky vstupuje v září 2021 do 73. sezóny. V současné době jsou Lužánky jedním z největších volnočasových zařízení v České republice. Během roku organizují přes 400 příležitostných akcí, nabízí více než 600 kroužků a ani v létě nezahálí. Během prázdnin letos proběhlo přes 250 příměstských a pobytových táborů. V Lužánkách najdete kluby, poradny, výukové programy, soutěže, závody i Lanové centrum PROUDCirkus LeGrando nebo síť miniškolek Maceška. Deset lužáneckých pracovišť v Brně a okolí nabízí volnočasové aktivity a zájmové vzdělávání lidem každého věku od kojenců po seniory.  


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Autorka fotografií: Hana Procházková

Podobné příspěvky