/

Báječné léto si s Lužánkami užijí i dospělí

Léto ve Středisku volného času Lužánky patří nejen dětem a táborům, zabaví se i dospělí! Rádi tvoříte? Chcete se po práci protáhnout? Je aktivní odpočinek to, co potřebujete? Letní kurzy najdete na luzanky.cz.


O prázdninách mohou rodiny s dětmi zažít adrenalin až dvanáct metrů nad zemí v Lanovém centru PROUD Brno na Lesné, zkusit novou arénu Arrow Game Lesná, kde si užijí týmovou hru s luky a šípy, vyrazit na grilovačku do bohunického pracoviště Labyrint anebo objevovat Brno s mobilní aplikací LApka a hrou Žabovřesky tajuplné.

 

Čeká vás také čtyřdenní kurz keramiky 30. července až 2. srpna, výroba ošatky z mořské trávy 29. srpna nebo každou středu cvičení jógy v lužáneckém pracovišti Lidická.

„Lekce jsou pro všechny věkové kategorie a rádi uvítáme začátečníky i pokročilé. Přijďte se seznámit s tradiční jógou v srdci Brna,“ pozval jeden z lektorů jógy Petr Blaha.

Dopolední cvičení bude vždy od 9 hodin do 10:30, odpolední od 17 hodin do 18:30 na Lidické 50.

„Budeme rádi, když se zájemci o dopolední lekce předem přihlásí na emailu  blaha@luzanky.cz nebo na telefonním čísle 776 840 129,“ upřesnil Blaha.

S Lužánkami nemá nuda v Brně šanci! Více o kurzech a přihlašování najdete na luzanky.cz.


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky