Labyrint v létě

Máme tu druhé pololetí školního roku a než se nadějeme, přijdou letní prázdniny. Lužánecké pracoviště Labyrint v průběhu prázdnin nabídne čtyři příměstské tábory se zaměřením na tvůrčí činnost, které by neměly uniknout pozornosti (nejen) bohunických dětí.

Od 9. července do 13. července to tradičně rozjede „Videodílna“, kde se účastníci seznámí s možnostmi práce s digitální kamerou. Stanou se kameramany, scénáristy, animátory, herci a střihači.

Naučit se základní improvizační dovednosti, rozvíjet svou tvořivost a fantazii, mohou děti na příměstském táboře „Improvizujeme na jevišti“  (30.7. – 3.8.).

„V zajetí divadla“ si mladí herci vyberou zajímavý a ostatním méně známý příběh, který společně zpracují jako divadelní představení. Toto zajetí od 21. do 24. srpna bude jen a jen příjemné a zábavné. 

Poslední týden prázdnin od 27.  do 31. srpna  se účastníci projdou „Labyrintem světa“, kde bude každý den bude věnován jednomu příběhu vždy z jiné země a světadílu. Pro děti budou připraveny pohybové, výtvarné, divadelní a další tvořivé aktivity vycházející z daného příběhu.

Bližší informace najdete našich webových stránkách. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a těšíme se na vás.


Autor: MgA. Emilie Machálková, pracoviště Labyrint

Fotografie: Archiv pracoviště Labyrint

Podobné příspěvky