Zábavné odpoledne potvrdilo, že Liška opravdu nikdy nespí

Lužánecké pracoviště Liška v Bílovicích nad Svitavou uspořádalo na konci února akci s názvem Liška nikdy nespí, kde během veselého odpoledne plného her předvedlo vše, co chystá následujícím roce.

Naše oblíbená a největší samostatná akce s názvem Liška nikdy nespí proběhla v neděli 18. února v obecním sále Bílovic nad Svitavou. Sešly se desítky, možná stovky dětí a rodičů, aby se podívaly co je na Lišce po roce nového. Představil se jim celý Liščí tým i s nabídkou kroužků a aktivit, které pro malé i velké zájemce chystá do budoucna.

Obecní sál praskal ve švech

Děti z Modního designu a výtvarných kroužků se pochlubily svými výtvory na krásné výstavě. Na loňský rok jsme vzpomínali plátny, které namalovaly na motivy haiku Davida Kettmana děti z Barvínka a Ateliéru. Tanečnice ze Zumby Evy Kotasové sklidily ovace svým úžasným vystoupením. Dan Kotas po ukázce kruhového tréninku vyzval diváky, aby sami změřili své síly.

Výstava dětských prací
Příprava Zumba tanečnic
Zumba vystoupení

Ani děti a vedoucí z ostatních kroužků nezůstali pozadu, díky Klubovně jsme měli skvělý Lišácký fotokoutek, Divocí nechali zvědavce hádat komu patří fantastické předměty, Dobrodruzi přinesli vlastní knihu a Kulináři v čele s Markétou a naší dobrovolnicí Veronikou připravili sladkou dílničku.

Z Lišáckého fotokoutku měly radost nejen děti…
… ale také dospělí!

Zájemci si také mohli s Romčou vyrobit šperk nebo si nechat od Ildiko namalovat obličej. Rybáři si připravili prezentaci a Ateliér Animace tradičně promítal všechna svoje videa za uplynulý rok. Nejmenší si mohli pohrát v dětském koutku. Volná místa na zdi zdobily kromě obrázků i fotky ze všech našich aktivit a aby se v té změti všech úžasných věcí, které na Lišce stíháme, rodiče vyznali, tak jsme letos připravili i Infokoutek.

Šperkovací dílna

Děkujeme všem za účast a skvělé odpoledne. Rádi jsme všechny viděli a těšíme se zase za rok, anebo radši mnohem dříve!


Text: Markéta Šafaříková

Fotografie: Archiv pracoviště Liška

Podobné příspěvky