/

Video: Domácí rozcvičku si doma užijete s plyšákem a Johankou

Cvičení, které hravou formou rozvíjí pohyb u dětí od tří let. Zároveň skvělý způsob pro maminky a tatínky, jak si chvíli odpočinout a nechat děti vydovádět. Správné a zdravé protahování, které je v těchto dnech ještě důležitější. Vyberte s dětmi nejoblíbenějšího plyšáka, připravte podložku a užívejte si lekci s Johanou Švihálkovoulužáneckého pracoviště Lata, a to klidně každý den!


Video s rozcvičkou je inspirováno pravidelnými kroužky Sportík a Piruetky. Oba kroužky jsou určeny dětem od tří let a pojí je prvky gymnastiky, akrobacie, balančního cvičení, s důrazem na rozvoj obratnosti a zdravého pohybu. Jednoduše přípravka pro následující sporty. Děti si tyto kroužky oblíbily hlavně díky hravému a veselému přístupu lektorky Johany Švihálkové.

Co budete potřebovat?

Lekce běžně probíhá v tělocvičně. Ale výběr cviků ve videu je přizpůsobený menšímu prostoru, třeba vašemu obýváku nebo dětskému pokoji. Připravte si plyšáka, pohodlné oblečení a podložku, případně můžete cvičit na koberci. Příjemné protahování od hlavy až k patě!


Autorka videa: Johana Švihálková

Autorka textu: Kristýna Kolibová

Podobné příspěvky