V druhém pololetí s Lužánky na prázdniny a také do kroužku

Poločas školního roku se chýlí ke konci a stejně jako ve sportovním utkání nastává školákům a školačkám čas oddychu. Ještě nevíte, co podniknete o prázdninách pololetních, které budou v pátek 1. února, a také jarních, které pro Brno vychází na 11. až 17. února? V SVČ Lužánky se bude tvořit, sportovat, hrát a užívat nezapomenutelná dobrodružství jak v Brně, tak na výletech po okolí i na horách. Také nezapomeňte, že se už v lednu můžete přihlásit do druhého pololetí vašeho oblíbeného nebo zcela nového kroužku. Zapněte pásy a jedem, zimou i létem, stále s radostí a úsměvem.


Přejete si, aby měly děti o pololetních a jarních prázdninách pestrý program během dne, ale večer je chcete mít doma? Ideální jsou příměstské tábory, které si opět připravila většina z deseti lužáneckých pracovišť v Brně a okolí. Děti mohou dny volna třeba protančit nebo jinak aktivně prožít na pracovišti Louka ve Vinohradech nebo Lány v Bohunicích.

Máte doma papírové modeláře, milovníky techniky nebo malé dámy? Tvořivé dílny všeho druhu právě pro vás připravili na pracovištích Lidická nebo na Lysce v Novém Lískovci. Hravé jarní prázdniny plné veselých pokusů, šifer, poznávání zvířátek a květin, čekají na děti na Lidické, v Labyrintu v Bohunicích, na Lince ve Starém Lískovci nebo naLišce v Bílovicích nad Svitavou.

Prázdniny v únoru, to chce taky poznávat zimní krajinu! Nabalte lyže, snowboardy a batohy, děti si s Lužánky užijí hory zábavy na zimních pobytových táborech. Od čtvrtka do neděle, 31. 1. až 3. února, je v plánu výlet do Prahy. O týden později se chystají opravdu kouzelné jarní prázdniny v Buchlovicích, vaši ratolest totiž přenesou do světa kouzelníků a čarodějnic Harryho Pottera. A jaráky na sněhu si s Lužánkami mohou užít ve Filipovicích v Bělé pod Pradědem.

Kompletní nabídku příměstských a pobytových táborů o pololetních a jarních prázdninách a také přihlašování do kroužků na druhé pololetí najdete na www.luzanky.cz.


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Podobné příspěvky