Představujeme dvě lužánecké posily, které si připravily nové kroužky v pracovišti Labyrint

Máme pro vás hned dvě novinky!  Do týmu v lužáneckém pracovišti Labyrint přibyly Jitka WeinerováLucie Sedláčková, které si pro děti i dospělé vymyslely nové kroužky.  Jitka se zaměří na divadlo pro děti od pěti do osmi let v kroužku Letem divadelním světem a povede pro rodiče i jógu. Lucie se bude věnovat výtvarníkům a kreativcům, kteří rádi tvoří smysluplné věci a užívají si práci rukama. 


Jitka Weinerová, architektka a dlouholetá divadelní umělkyně, která si zažila jak loutkové, tak kočovné divadlo, nově povede na pracovišti Labyrint kroužek jógy pro maminky a tatínky s dětmi, který je i pro úplné začátečníky. Protažení, relaxace a zdravé zapojení celého pohybového aparátu pro všechny, kteří si rádi aktivně odpočinou a zkusí se svým dítkem něco nového. O ratolesti bude během lekce dobře postaráno a vy si můžete užít chvilku klidu. Dále se bude Jitka věnovat dětem od pěti do osmi let v kroužku Letem divadelním světem. Zde bude sdílet divadelní zkušenosti a nadšení při aktivitách, v nichž se děti naučí spolupracovat ve skupině, dozví se, co to vlastně divadlo je a vyzkouší si mnoho zábavných her.

Lucie Sedláčková, vystudovaná scénografka na brněnské JAMU, se zase postará o ty, kterým je blízká ruční tvorba. Pro děti od osmi do patnácti let si na každé druhé úterý připravila jiný výrobek a techniku. Děti se v kroužku Tvoř si dozví, co vše si mohou vyrobit samy a pochopí, jak velká je pak radost, když mohou na otázku Kde jsi to koupil? odpovědět To jsem si vyrobil sám! Lapač snů, vak na záda, vlastní deník s libovolnou grafickou úpravou a mnoho dalších výrobků má Lucie nachystány pro všechny, kteří se rádi pohrouží do tvorby.

 

 

 


Autorka: Lucie Sedláčková

Fotografie: Lucie Sedláčková, Pixabay.com

Podobné příspěvky