Lužánky jezdí v galerijní tramvaji

O tom, že Středisko volného času Lužánky organizuje opravdu zajímavé akce, se mohou Brňané přesvědčit během cesty galerijní tramvají v průběhu celého září. Jízdu tramvají si mohou zpestřit prohlídkou fotografií, které ilustrují pestrou činnost nejstaršího a jednoho z největších volnočasových středisek v České republice.

Galerijní tramvaj jezdí na různých trasách po celém Brně do konce září a kromě poutavých fotografií zde cestující najdou také informace o tom, co zajímavého Středisko volného času Lužánky nabízí v průběhu celého roku svým návštěvníkům. „Během školního roku organizujme přes 400 příležitostných akcí, nabízíme více než 650 kroužků pro všechny věkové kategorie, od nejmenších až po seniory. Nezahálíme však ani v létě: o letošních prázdninách jsme uspořádali přes 200 příměstských a pobytových táborů. Najdete u nás také kluby, poradny, nabízíme výukové programy pro školy, pořádáme postupové soutěže, závody a olympiády, a ti nejmenší jistě znají miniškolku Maceška. Naše akce nejsou určeny jen dětem školního věku, ale i těm nejmenším, předškolákům, mládeži, dospělým, seniorům a celým rodinám. Snažili jsme se fotografiemi přiblížit to nejzajímavější z naší pestré činnosti. Doufáme, že cestující naše fotografie zaujmou a zpříjemní jim cestu tramvají,“ láká na výstavu Gabka Odstrčilová z propagačního oddělení.

Většina použitých fotografií je ze soutěže „I toto jsou Lužánky“, která byla určena všem lužáneckým pracovníkům i externistům. Nejlepší fotografie z této soutěže mohou zhlédnout i návštěvníci lužáneckého pracoviště Lidická.


Text: Gabriela Odstrčilová

Fotografie: Archiv ze soutěže „I toto jsou Lužánky“

Podobné příspěvky