Domů Novinky Kroužky v Lužánkách, to je zábava a poučení pro děti i dospělé

Kroužky v Lužánkách, to je zábava a poučení pro děti i dospělé

20.6.2016
Dětem sice teprve končí školní rok a začínají prázdniny, ale rodiče by už měli pomalu přemýšlet nad tím, jak budou jejich ratolesti v novém školním roce trávit volný čas. Volnočasové aktivity v Lužánkách však nejsou určené pouze pro děti a mládež, hodit práci za hlavu u nás mohou také dospělí a senioři. Na kroužky ve Středisku volného času Lužánky se mohou zájemci všech věkových kategorií přihlašovat už od 20. června 2016.

Na webových stránkách Lužánek lze již od konce května nalézt kompletní nabídku kroužků na školní rok 2016/2017.  Lužánky – středisko volného času nabízí v následujícím školním roce přes 600 kroužků, některé ze zájmových útvarů mají mnohaletou tradici, jiné naopak patří mezi žhavé novinky.

Soutěž dětí a mládeže v radioelektronice

Soutěž dětí a mládeže v radioelektronice

Botanický kroužek Jirky Trávníčka

Botanický kroužek Jirky Trávníčka


Lužánky nabízí kroužky nejrůznějšího zaměření pro děti všech věkových kategorií, mládež i dospělé – od kroužků s technickým zaměřením, po sportovní, přírodovědné, dramatické, výtvarné, hudební či rukodělné. „Zájmové útvary nejsou určeny jen pro děti a mládež, ale i pro dospělé a seniory. Z naší široké nabídky je to například jóga, orientální tanec, cvičení seniorů, různé rukodělné a výtvarné dílny, keramická a výtvarná tvorba pro cizince, kroužek včelaření, divadelní soubor Brnkadla, taneční soubor Cyranovy boty a další. Kroužky označené 18 + jsou prostě pro každého, bez ohledu na věk,“ komentuje nabídku Milena Bogdálková.

Přírodovědný kroužek

Přírodovědný kroužek

Mezigenerační kroužek včelaření

Mezigenerační kroužek včelaření


Středisko volného času Lužánky se může pochlubit deseti pracovišti v Brně a okolí, zájemci si tak mohou kroužek vybrat nejen podle zaměření, ale také podle dostupnosti od svého bydliště. Podívejte se na naši nabídku na www.luzanky.cz, určitě si vyberete!

Výtvarný kroužek Nadi Obrátilové

Výtvarný kroužek Nadi Obrátilové

Taneční kroužek

Taneční kroužek


Text: Anna Petrželková, Gabka Odstrčilová; Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

Kontakt: Gabriela Odstrčilová, gabka@luzanky.cz, tel. 549 524 118

Print Friendly, PDF & Email

Mohlo by vás také zajímat