/

Hravé jaro s tvořením, divadlem a čarodějnicemi

Velikonoční a čarodějnické akce, prázdniny i divadelní festivaly. Brzy taky budete moct vyrazit na zážitkový minigolf a do lanového centra. Užijte si s rodinou březen a duben v Lužánkách!


Představení Cirkus TeTy – Ke Zdi

Dá se nalézt ten správný úhel pohledu? Přijďte hledat odpověď na vizuálně-pohybovou performance Ke zdi od Cirkus TeTy. Kdy? V pátek 15. března. Kde? V lužáneckém pracovišti Legato v Kohoutovicích. Vstupenky na e-shopu . Vstupte s námi do jednoho prostoru a užijte si jedinečnou magii okamžiku!

 
Velikonoční akce

Jak a kde si uplést pomlázku, originálně nabarvit vajíčko, vyrobit klapačky, pomazlit se se zvířátky, zahrát spoustu her anebo vyzkoušet mletí obilí? Na velikonočních akcích Jarní tvoření na Lánech 19. března, Jaro na Lesné 24. března a Velikonoce v Lužánkách na Lidické 28. března. Nebude chybět vynášení Morany, říkanky, hádanky a další zvyky, které k loučení se zimou a naopak vítání jara patří. 

Velikonoční prázdniny

Mají vaše děti program na velikonoční prázdniny, které vychází na zelený čtvrtek 28. března? Pokud vyrazí na Lány v Bohunicích nebo do Lumíka v Kuřimi, o zábavu bude postaráno. Velikonoční tvoření, hry a dovádění s kamarády. Kde se potkáme?

Loutka v Brně a Špíl-berg

Amatérští loutkáři a divadelní soubory z celého Česka se sejdou v Brně! Tři místa a desítky představení pro rodiny s dětmi. Loutka v Brně i s workshopy se uskuteční v sobotu 6. dubna v lužáneckém pracovišti Legato v Kohoutovicích. Divadelní přehlídka Špíl-berg se chystá 4. a 5. dubna v lužáneckém pracovišti Lidická, kde si užijete recitační část, a 6. a 7. dubna divadelní inscenace v Divadle Polárka. Na představení není třeba rezervace. Přijďte a bavte se!

Čarodějnické rejdění 

Tradiční čarodějnice dvakrát jinak! Soutěže, hry, tvoření, opékání špekáčků a odměny za čarodějnické kostýmy. Kdy a kde? V pátek 26. dubna v Žabovřeskách na Náměstí Svornosti a také v Bohunicích na Lánech

 

Lanové centrum PROUD Brno a Minigolf Liška zahajují sezónu

od prvního dubna můžete vyrazit do Lanové centrum PROUD Brno i na Arrow game Lesná. To není apríl, fakt! Zážitek deset metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovka, adrenalinová houpačka i lukostřelecká týmová hra. Zábavu s partou kamarádů, kolegů nebo rodinou si užijete na Lesné! A na přelomu dubna a května se rozjíždí také sezóna Minigolfu Liška na motivy Lišky Bystroušky v Bílovicích nad Svitavou, kde najdete i bosonohou stezku, outdoorové hry a lukostřelbu. Sledujte náš web a facebookové profily, kde se dozvíte termín otevření. Těšíme se na vás a hravé jaro pod širým nebem!

 


Autorka: Kristýna Kolibová
Fotogalerie: SVČ Lužánky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *