Bruslení za každého počasí, s milým posezením a cirkusem na ledě. Mobilní kluziště na Lesné zahajuje druhou sezonu

Hřeje vás čepice, rukavice, slunce se pomalu kutálí za obzor, v ruce máte voňavý čaj nebo svařák. Zbývá už jen naskočit na led a užít si pravou zimní pohodu na lužáneckém kluzišti na Lesné! Druhá bruslící sezona začíná u hřiště ZŠ Milénova už tento víkend 17. listopadu od 13 hodin. A o týden později 25. listopadu od 15 hodin se těšte na ohňovou show a žonglování v podání Cirkusu LeGrando. Opět bude v provozu bufet, půjčovna nebo broušení bruslí.


Jednou z nejoblíbenějších zimních radovánek v Brně je jednoznačně lední bruslení a hokej. A bruslit se bude, i kdyby nebyla pořádná zima, ani mráz. Kluziště Lesná je totiž z umělého povrchu, což má hned několik výhod„Zejména neomezená bruslařská sezona, minimální údržba, dlouhá životnost a kvalitní zpracování. Na ploše se bruslí stejným způsobem a se stejným vybavením jako na vodním ledu, bruslaři však ocení fakt, že pády méně bolí a plocha nestudí. Oproti klasickému ledu má Glice® také nulovou spotřebu elektrické energie a vody,” uvádí Tomáš Paleček z dodavatelské firmy.

Led, který nestudí a při pádu méně bolí

Kluziště na Lesné, které se nachází nad konečnou tramvají 9 a 11 Čertova rokle pod ZŠ Milénova, opět nabídne občerstvení v tamním bufetu, také možnost půjčení a nabroušení bruslí.  Školy a zájemci třeba o hokej si mohou ledovou plochu pronajmout. Jako loni i letos platí nabídka možnosti pronájmu celého kluziště pro sebe nebo jeho návštěvy v rámci kroužků, příměšťáků, pobytovek či jen tak pro zábavu. Cena je 400 korun na hodinu, s možností lektora za příplatek,“ uvedla vedoucí lužáneckého kluziště Eliška Masaříková.

Kluziště bude od 17. listopadu otevřené ve všední dny od pondělí do pátku vždy od 15:00 do 18:30, v sobotu a v neděli ve třech  blocích, dopoledne od 10:00 do 11:30, odpoledne od 13:00 do 18:30 a večer od 19:00 do 21:00. Základní vstupné je za 60 korun, zlevněné pro děti, studenty a seniory za 40 korun.

 

Více se o slavnostním zahájení s Cirkusem LeGrando dočtete zde. Sledujte také aktuální informace na Facebooku kluziště a webových stránkách.

 

 

Informace a kontakt:

Vedoucí kluziště: Eliška Masaříková, 737 421 758, kluziste.lesna@luzanky.cz

Kontakt pro rezervace:  734 756 059

Webové stránky: https://www.kluzistelesna.cz/


Autorka textu: Kristýna Kolibová

Fotografie: Archiv kluziště na Lesné

Podobné příspěvky