Domů Novinky Čas na kroužky: Zajistěte si místo na nový školní rok ještě před prázdninami

Čas na kroužky: Zajistěte si místo na nový školní rok ještě před prázdninami

30.5.2019

Když školním a pracovním povinnostem odzvoní, je čas na hraní, sportování, tvoření, vaření, snění a na vlastní realizování. Vyberte si ze stálé nabídky kroužků a také žhavých novinek pro školní rok 2019/2020, které pro vás i vaše děti připravuje SVČ Lužánky na deseti místech v Brně a okolí. Přihlašovat se můžete od 1. června 2019 na luzanky.cz.


Ještě než vyrazíte na prázdniny, můžete dětem zařídit místo v kroužku a také sobě v kurzech pro dospělé. Na webových stránkách Lužánek najdete od 1. června seznam kroužků na nový školní rok s možností přihlášení. Nabízíme přes sedm set kroužků nejrůznějšího zaměření pro děti všech věkových kategorií, mládež i dospělé – od kroužků technických, přes sportovní, přírodovědné, dramatické, až po výtvarné, hudební nebo rukodělné.

Středisko volného času Lužánky najdete na deseti pracovištích v Brně a okolí, zájemci si tak mohou kroužek vybrat nejen podle zaměření, ale také podle dostupnosti od svého bydliště. Podívejte se na naši nabídku na www.luzanky.czužijte si další školní rok naplno!


Autorka: Kristýna Kolibová

Fotogalerie: Archiv SVČ Lužánky

Print Friendly, PDF & Email

Mohlo by vás také zajímat